Kulturní kalendář
Červenec 2014
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Průvodcovská služba Kutná Hora

Středočech.net

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Kutná Hora na Facebook.com

Sochy a sousoší

Cyklotoulky

Program regenerace památek 2013

Prag aktuell

Tchechien Online
 


novinky: VÍTEJTE NA INFORMAČNÍM PORTÁLU KUTNÉ HORY

Vítáme všechny zájemce o informace o Kutné Hoře na webových stránkách, které jsou pod správou Městského úřadu Kutná Hora. Portál se zaměřuje výhradně na dění v Kutné Hoře a postupně je komplexním informačním zdrojem pro místní obyvatele i potencionální návštěvníky města. Nenajdete zde záležitosti takříkajíc úřední. Ty hledejte na zvláštních stránkách městského úřadu (www.mu.kutnahora.cz). Najdete zde ale mnoho užitečných informací z nejrůznějších oblastí života našeho města. Neuvidíte zde komerční reklamní bannery. Portál je nekomerční a nabízíme tímto všem zájemcům jak z řad nejrůznějších zájmových sdružení, organizací a spolků, tak i z podnikatelské sféry možnost prezentovat se na kutnohorských webových stránkách, a to zdarma. V nastavené struktuře si jistě každý najde své místo. Uvítáme návrhy na zlepšení, úpravy nebo modifikace webových stránek. Děkujeme za přízeň a přejeme příjemnou práci s kutnohorským portálem. 

    Kutnohorské léto 2014

novinky 29.07.2014: BABÍ LÉTO VE VLAŠSKÉM DVOŘE
Pozvánka na akce pořádané Průvodcovskou službou Kutná Hora
více...

novinky 28.07.2014: NA KOLE JEN S PŘILBOU
Informační centrum Města Kutná Hora podpořilo projekt, jehož cílem je propagace zásad bezpečné jízdy na kole.
více...

sportovní akce 09.08.: BĚH – DAČICKÉHO 12 info
Doprovodný program pro děti, divadlo, kapely… Propozice a další informace na www.dacickeho12.cz
více...

divadlo, hraná představení 02.08. - 03.08.: POSLEDNÍ ČÍŠE PANA MIKULÁŠE info
Divadelní představení na nádvoří Vlašského dvora na motivy hry Ladislava Stroupežnického Paní Mincmistrová. Příběh připomínající legendární historickou postavu Mikuláše Dačického v atmosféře Kutné Hory 17. století v podání Ochotnického spolku Tyl v Kutné Hoře. Doba trvání 1,5 hod.; max. kapacita 60 osob. Vstupné: základní – 120,- Kč, snížené – 80,- Kč (senioři, studenti, děti). www.ochotnickyspolektyl.estranky.cz www.kutnohorskeleto.cz
více...

novinky 24.07.2014: WORKSHOP S ŘEDITELI ZAHRANIČNÍCH ZASTOUPENÍ AGENTURY CZECHTOURISM SE VYDAŘIL
V úterý 22. 7. 2014 se v pražského hotelu Grandior uskutečnil již tradiční workshop s řediteli zahr. zastoupení agentury CzechTourism. Účelem workshopu je osobní setkání s řediteli zahraničních zastoupení - představení specifik jednotlivých teritorií, marketingových aktivit zahraničních zástupců, navázání/prohloubení spolupráce. Kutnou Horu a okolí na workshopu tentokrát zastupovala Ing. Hana Musílková, destinační manažer/vedoucí OCRM.
více...

novinky 24.07.2014: SOUTĚŽTE S ČESKOU INSPIRACÍ O 3 VÍKENDOVÉ POBYTY!
Polička, Kutná Hora, Třeboň, Jindřichův Hradec, Hradec Králové, Cheb, Litomyšl a Telč - osm z nejkrásnějších českých měst sdružených ve svazek Česká inspirace pro vás připravilo léto plné soutěží.
více...

novinky 14.07.2014: MONOLOG S KUFREM – SÉRIE PANTOMIMICKÝCH PŘEDSTAVENÍ
Představení vypráví o časech jednoho putování a o putování v čase. O tom, proč se někdy rozhodneme přestěhovat celý svůj život několik tisíc kilometrů na západ nebo desítky let na východ. O vzpomínkách, z kterých se staly úsměvy na starých fotkách, o oplakaných snech, ale také o nadějích, zklamání, o osudu příjezdu a nemožnosti návratu.
více...

novinky 09.07.2014: CENTRUM SKLÁŘSKÉHO UMĚNÍ V SÁZAVĚ
V současnosti zde učí studenty foukat sklo jeden z předních světových sklářů Janusz Pozniak.
více...

< novější záznamy | starší záznamy >

    Geofun Czech Inspiration