Kulturní kalendář
Září 2014
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Průvodcovská služba Kutná Hora

Destinacni-management

Středočech.net

Kam dnes vyrazíme

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Kutná Hora na Facebook.com

Sochy a sousoší

Cyklotoulky

Program regenerace památek 2013

Prag aktuell

Tchechien Online
 


novinky: VÍTEJTE NA INFORMAČNÍM PORTÁLU KUTNÉ HORY

Vítáme všechny zájemce o informace o Kutné Hoře na webových stránkách, které jsou pod správou Městského úřadu Kutná Hora. Portál se zaměřuje výhradně na dění v Kutné Hoře a postupně je komplexním informačním zdrojem pro místní obyvatele i potencionální návštěvníky města. Nenajdete zde záležitosti takříkajíc úřední. Ty hledejte na zvláštních stránkách městského úřadu (www.mu.kutnahora.cz). Najdete zde ale mnoho užitečných informací z nejrůznějších oblastí života našeho města. Neuvidíte zde komerční reklamní bannery. Portál je nekomerční a nabízíme tímto všem zájemcům jak z řad nejrůznějších zájmových sdružení, organizací a spolků, tak i z podnikatelské sféry možnost prezentovat se na kutnohorských webových stránkách, a to zdarma. V nastavené struktuře si jistě každý najde své místo. Uvítáme návrhy na zlepšení, úpravy nebo modifikace webových stránek. Děkujeme za přízeň a přejeme příjemnou práci s kutnohorským portálem. 

    Svatováclavské slavnosti 2014

novinky 23.09.2014: DO KUTNÉ HORY ZAVÍTALY OPĚT SVĚTOVÉ VARHANICKÉ ŠPIČKY
4. ročník Kutnohorského varhanního festivalu, který již tradičně pořádala Průvodcovská služba Kutná Hora s. r. o., s sebou přinesl nejen světově proslulá jména i program, ale poskytl příležitost i těm nejmladším nadějným varhaníkům!
více...

ostatní 25.09.: XVII. PODVEČER S REGIONÁLNÍ LITERATUROU info
MUDr. FRANTIŠEK STÁNĚ, lékař, který mnoho vykonal pro Kutnou Horu. Program: přednáška Bc. Josefa Kremly, četba ukázek z díla F. Stáněho, filmový dokument, hudební vystoupení loutnisty Jiřího Arneta. Pořádá Vladimír Císař ve spolupráci s Českým muzeem stříbra Kutná Hora. www.cms-kh.cz
více...

městské a historické slavnosti 27.09.: SVATOVÁCLAVSKÉ SLAVNOSTI info
22. ročník tradičních slavností s hudbou, zpěvem a ochutnávkou vín. Staročeský trh a pestrý doprovodný program na Palackého náměstí. www.kutnahora.cz
více...

novinky 05.09.2014: TURISTICKÉ NOVINKY NA WWW.DESTINACE.KUTNAHORA.CZ
Webové stránky turistické destinace Kutná Hora a okolí, které provozuje destinační management Kutné Hory a několik let fungovaly na doméně www.guide.kh.cz, nyní naleznete na www.destinace.kutnahora.cz.
více...

novinky 04.09.2014: GEOLOGICKÁ EXPOZICE V BÝVALÉM LOMU ČÍŽKOVA SKÁLA U KUTNÉ HORY
Expozice je vybudována tak, aby byla přístupná pro pěší i vozíčkáře a maminky s kočárky. Na kamenech jsou tabulky s Braillovým písmem, tzn. je určena i nevidomým.
více...

novinky 01.09.2014: VEŘEJNÁ SBÍRKA NA CELKOVOU OBNOVU KAPLE SV. KŘÍŽE V NOVÝCH DVORECH
Městys Nové Dvory vyhlašuje veřejnou sbírku na celkovou obnovu kaple sv. Kříže s hrobkou hrabat Chotků, která je v havarijním stavu (je zapsaná na seznamu nemovitých kulturních památek). Stavba je dlouhodobě v neutěšeném stavu, závažným problémem je nejen narušená statika, opadaná omítka, ale i absence odizolování proti vlhkosti.
více...

výstavy a expozice 02.09. - 02.10.: ČOKOLÁDOVÁ KUTNÁ HORA info
Výstava je věnována jednak bývalé čokoládovně Lidka (za první republiky Koukol & Michera, továrna na cukrovinky a čokoládu v Kutné Hoře) a dále jsou zde k vidění snímky Kutné Hory fotografa a novináře Otakara Matouška. Doprovodný program: 3. 9. od 16:30 hod. – vyhodnocení výtvarné soutěže 6. – 7. 9. „Oživlá čokoládová Kutná Hora“ – výtvarné dílny a další aktivity, vždy od 10:00 do 17:00 hod.
více...

novinky 29.07.2014: BABÍ LÉTO VE VLAŠSKÉM DVOŘE
Pozvánka na akce pořádané Průvodcovskou službou Kutná Hora
více...

< novější záznamy | starší záznamy >

    Cyklotrasa