NOC NA KARLŠTEJNĚ

29. 10. 2016, 18:00

!!!PŘEDSTAVENÍ JE MONETÁLNĚ VYPRODANÉ!!!
V případě příznivého počasí se představení odehraje v nádvoří Vlašského dvora a k dispozici bude na místě cca 70 vstupenek. V případě nepříznivého počasí je představení odehraje v refektáří galerie GASK (pro tuto variantu je již kapacita plně obsazena).  Na koho se vstupenky nedostali - nezoufejte, hrát se bude i v příštím roce.

 

Veselohru se zpěvy na motivy divadelní hry Jaroslava Vrchlického volně zpracovala Zuzka Kocourková. Hrají: Tomáš Morawski, Jan Moravčík / Ota Fiala, Barbora Kocourková / Petra Wagenknechtová, Milan Krupička, Lukáš Procházka, Martin Čerych, Jakub Sloup, Denisa Šebestová / Tereza Zimová, Martin Betuštiak, Martin Kubelka, Libuše Jelínková, Iva Pilcerová, Lucie Filingerová, Šárka Trzsaskalíková. Čestní hosté v roli paní Ofky a paní Žofky – Zuzana Moravčíková a Zuzana Trnková.

Hudba a zpěv: Petr Wagenknecht, Rudolf Kotas, Lucieta, Nicol Trzsaskalíková, Renata Koriťáková.

Kostýmy: Helena Dajbychová, scéna a kulisy: Boris Buňka, scénář: Zuzana Kocourková, režie: Zuzana Kocourková a Ota Fiala

Vstupné: 197 Kč - předprodej vstupenek v pokladně Vlašského dvora. Další informace budou postupně zveřejňovány na webových stránkách www.MuzeumB.cz, rezervace vstupenek možná na tel.: 608 937 010 nebo 605 021 639.  

Akce se koná za podpory města Kutná Hora, Středočeského kraje, VHS Maleč Kutná Hora, MuzeaB Kutná Hora a Agentury Zuzko.

953-noc-na-karlstejne-plakat2-jpg.jpg

Typ: Divadla

Místo konání: Nádvoří Vlašského dvora (v případě nepříznivého počasí refektář GASK)