Itálie bez pizzy a pasty

22. 03. 2019, 19:00

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na první jarní degustační večer s italskými víny a italskou kuchyní tak trochu jinak. Nebudeme připravovat žádné spaghetti, tortellini, penne, lasagne, linguine ani jiný druh těstovin (víte, že jich je v Itálii na 310 tvarů a kolem 1300 názvů ?), neochutnáte ani pizzu ani gnocchi nebo mořské plody  - všechno tak typické pro Itálii a dnes už známé a běžně dostupné po celém světě :).

Nová vína, která představí Aleš Svoboda jsou totiž hlavně z Toskánska, Piemontu a okolí - prostě ze severnější části Itálie a proto právě tady jsme také posbírali receptury a suroviny, které věříme zaujmou v kombinaci s víny. Přijďte ochutnat !

Pozvánka s detaily v příloze. Počet míst je omezen, prosíme proto o rezervaci předem na telefon 327 536 900 nebo emailem info@uvarhanare.cz a velmi prosíme pokud si místa zarezervujete a následně z nějakého důvodu musíte účast zrušit - dejte nám vědět co nejdříve, nejpozději 2 dny před akcí. Receptury totiž nejsou úplně jednoduché, vyžadují náročnější přípravu i zajištění surovin a na poslední chvíli obtížně sháníme náhradu za zrušené rezervace. Děkujeme za pochopení :)

Na ubytování ve Vile U Varhanáře a hotelu Opat nabízíme  20% slevu.

Typ: Gastronomické

Místo konání: Vila U Varhanáře

Web: http://https://www.uvarhanare.cz/