ROVNODENNOST V SEDLECKÉ KATEDRÁLE - 10. ročník - ONLINE!!!

20. 03. 2021, 16:30

Jubilejní 10. ročník tradiční jarní Rovnodennosti v sedlecké katedrále byl loni zrušen a tak jak ho známe, neproběhne ani letos. Organizátor kulturně – charitativní akce, Římskokatolická farnost Kutná Hora – Sedlec, se s ohledem na situaci v České republice rozhodl původní program zrušit a nahradit online přenosem z katedrály Nanebevzetí Panny Marie.

V sobotu 20. 3. tak bude možné sledovat první jarní paprsky putující po hlavní lodi sedlecké katedrály online, a to od 17:00 na YouTube kanálu farnosti – Sedlec – Kutná Hora. https://youtu.be/oD_b79rQViA Tolik očekávané jarní paprsky doprovodí pásmo recitací, varhanní hudby a zpěvu. Na varhany zahraje kutnohorský rodák Viktor Darebný a zazpívá Zdeněk Licek.

Tak jako každý rok bude i letos možné prostřednictvím „vstupného“ přispět na charitativní projekt. Letos se organizátoři rozhodli podpořit online Tříkrálovou sbírku. Dobrovolné příspěvky poputují na terénní programy Oblastní charity, akreditované programy Dobrovolnického centra v kutnohorské a čáslavské nemocnici nebo prorodinné aktivity center Maják, Domek a RC Kopretina. Tříkrálovou sbírku bude možné podpořit na www.trikralovasbirka.cz.

Více informací v případě zájmu poskytne: Radka Krejčí, krejci@sedlec.info, 734 280 990

Pořadatel:
Římskokatolická farnost Sedlec
Tel.:+420 326 551 049
E-mail:  info@sedlec.info 
Web: www.sedlec.info

2021 plakát Rovnodennost, (jpg, 162 kB)
2021 TZ Rovnodennost (docx, 77 kB)

5071-rovnodennost-v-sedlecke-katedrale-jan-smok-2.jpg

Typ: Top akce

Organizátor: Římskokatolická farnost Sedlec

Místo konání: Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Sedlci, U zastávky, 284 03 Kutná Hora - Sedlec

Web: http://www.sedlec.info