RINGELLAND – ZOO HABRKOVICE

20. 08. 2017, 14:00

Repeating period: 1 week (28. 08. 2017, 16:06)

Největší skupina sibiřských tygrů v republice, 3 východoafričtí lvi a levharti, flekatý i černý – to jsou kočky z Ringellandu. Dikobrazi, lamy, kozičky, zakrslá prasátka a jiná drobná zvířátka pro potěšení dětí i dospělých v klidu přírody za městem. To vše je Ringelland. V areálu najdete výstavy obrazů a fotografií známých i začínajících umělců. Jediná v Česku je velká výstava cirkusových plakátů. Pro laiky jsou to líbivé obrazy. Pro grafiky je to studna grafických skvostů. Park založila drezérská rodina Ringelových. A tak zde můžete při vystoupení zvířat vidět umění, které pomalu, ale jistě umírá. Knížata cirkusových manéží – to jsou drezéři velkých kočkovitých šelem. To jsou Ivan a Jan Ringelovi.

Park je otevřený každý den od dubna do září 9:00 do 18:00 hod., představení se zvířaty probíhají každou sobotu a neděli od 14:00 hod.

Doba trvání: cca 40 minut

Vstupné na představení: základní – 100 Kč; snížené (děti od 3 let) – 50 Kč. Vstupné do parku mimo představení je dobrovolný příspěvek na zvířata. Pro skupiny od 50 osob je možné představení objednat i na jiný den a čas. www.ringelland.cz

2331-foto-habrkovice.jpg

Typ: Other event

Place: Ringelland - Zoo Habrkovice

Site with more information: http://www.kutnohorskeleto.cz