František Ringo Čech - obrazy a grafiky

3. 06. 2016 - 31. 07. 2016, 00:00

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu olejomaleb a grafik

František Ringo Čech - Obrazy a Grafiky

která bude probíhat v Galerii naivního umění v Kutné Hoře od 3.6 do 31.7. 2016.

Výstava představí výtvarné dílo herce, spisovatele, hudebníka a výtvarníka Františka Ringo Čecha, jehož tvorba je prezentována jako naivní / insitní styl. Díla Františka Ringo Čecha jsou plna typického nezaměnitelného humoru, originality a všechna jsou doplněna legendou, která ilustruje malované příběhy.
František Ringo Čech se výrazně prosadil i jako naivní malíř, podmanil si svět výtvarného umění a jeho naivní obrazy stále více pronikají do renomovaných galerií doma i v zahraničí.
Pan František Ringo Čech je člověk, který neustále své příznivce a obdivovatele, jakož i své kritiky a odpůrce, něčím novým udivuje. Činí tak především jak svojí neutuchající aktivitou, tak šířkou svých uměleckých zájmů, jedná se o osobnost, která je bezesporu nepřehlédnutelná, stejně jako je nepřehlédnutelný rozměr všech jeho osobních aktivit – výtvarné dílo nevyjímaje.

Výstava bude zahájena vernisáží, na kterou přijal pozvání autor. Na vernisáži bude představen i mistrův vnuk Matěj Čech jako nadějný malíř, který poprvé vystaví jeden ze svých obrazů. Součástí vernisáže bude beseda s autorem, autogramiáda, živá hudba - akustický swing jazz , raut a ochutnávka kvalitních vín.
Vstupné v předprodeji 100 Kč, v den vernisáže 150 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v galerii nebo objednat na webu
http://naivegallery.cz/rubriky/vystava-obrazu-a-grafik

424-galerie-naivniho-umeni.jpg

Typ: Výstavy

Místo konání: Galerie naivního umění, Husova 143

Web: http://www.naivegallery.cz